Home › Kilka ważnych informacji na temat stron www

Kilka ważnych informacji na temat stron www

Wbrew pozorom tworzenie stron www wcale nie jest takim prostym zajęciem. Najbardziej istotną sprawą jaką należy określić są potrzeby jakie stawia sięsą stawiane przed stroną www. Trzeba określić czy strona internetowa ma realizować sprzedaż, przedstawiać towary a może po prostu być w pewnym rodzaju wizytówką.
Od tego zależy nie tylko koszt zrobienia budowanej strony www, ale także technologia, w której można ją wykonać. W momencie gdy strona internetowa ma być prosta oraz wykonana w prosty sposób można łatwo użyć do tego bardzo prostej technologii jaką jest HTML bez płacenia za rozwiązania oparte na CMS. Te rozwiązanie ma niestety konkretną wadę, a mianowicie nie pozwala na łatwą modyfikację stron.

Następną kategorią stron jakie się wykonuje są strony oparte na CMS.

Strony tego rodzaju w większości przypadków pozwala na prostą i sprawną modyfikację treści.
System CMS umożliwia realizownie nowych podstron bez wykorzystania programisty. Tego rodzaju możliwości są zaimplementowane w systemie oraz tak naprawdę tylko i wyłącznie się je ustawia. Z tym powinien poradzić sobie nawet początkujący użytkownik stron www. Następną kategorią stron internetowych, które najczęściej się tworzy są sklepy internetowe. Są to bardzo zaawansowane skomplikowane systemy, które umożliwiają sprzedaż artykułów bez żadnego problemu. W tego rodzaju systemach CMS zaszyte jest dużo różnego rodzaju konkretnych opcji, które pozwalają określić stawkę VAT, możliwości przesyłek, promocje i wiele innych kwestii. Realizacja takich stron oczywiście jest najbardziej skomplikowane. Określone problemy, które związane są z tworzeniem stron www powinny być opracowywane jak przy użyciu najwyższej jakości technologii.
.